6 Kasım 2014 Perşembe

Asude-Pabucumun Ajanı 2 (Kapak Tanıtımı)


Macera yandığı yerden devam ediyor!

Evet, o ateş hâlâ yanıyor ve kimse söndürmek istemiyor!


Tuna Üstüner’le yaşadığım delidolu, dengesiz, kavgalı, bir o kadar da tutku dolu aşkım bana yepyeni bir hayat bahşetmişti. Öncelik sırasında birinciliği kimseye kaptırmayan bu adamın kollarında, bakışlarının gölgesinde, sahiplenici varlığının esaretinde olmak müthişti. Yeni bir kimliğe sahip olmuş, Deniz Üstüner olmanın lüksüne varmıştım. Kurumsal Kasıntım beni kendi dünyasına almış ve benim dünyama girmişti. Her şey o kadar güzeldi ki, bir hayal gibi…

Ta ki o güne kadar!

Saklanan sırlar çözülüp, gizlenen yalanlar açığa çıkınca, o hayal dünyası da yıkıldı. Ama benim o enkazın altında kalmaya hiç niyetim yoktu. Peki, buz tutan bir kalbi yeniden ısıtabilir miydim? Belki bunu ben yapamazdım, ama kaçınılmaz olarak yeniden bir araya geldiğimizde, Tuna’nın kalbi bu savaşa tek başına girmek zorunda kalacaktı.

Bir yandan yaralı kalplerimizle biz, diğer yandan tatlı ve gizemli bir aşka yelken açan Yasemin ve Mert…

Kazanan aşk mı, ayrılık mı olacak?
Bildiğim tek şey, bu hikâyede herkes yanacak!Bu kapağa aşık aşık bakıp, gözlerinden kalpler çıkan tek Asude okuyucusu ben değilimdir herhalde :D Bu kapağı da bu kitabı da aylardır bekleyen bizler artık rahat bir nefes alabiliriz , kendisi Tüyap'ta sizleri bekliyor olacak ve sonrasında da dağıtımı yapılacak. Maalesef ben ikinci hafta gidemeyeceğim için fuardan alamayacağım fakat piyasaya çıktığı anda elimde olacak umuyorum ki :) Okumayanlar ilk kitabını da hemen alıp Tuna ve Deniz ile tanışmalısınız , eminim Deniz ile çok iyi anlaşacaksınız. Bol satışlar şimdiden Asude :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder