27 Ekim 2014 Pazartesi

Aşkı Seçtim-Meral Kır ( Kapak Tanıtımı)
“Ona, gururuna köle olmayacak kadar çok âşıktı.

İstisnasız her gece, omuzlarında dans eden saçlarına dokunduğunu hayal etmişti. Ve her hayalinin sonunda o ipek sarısı, rüzgâra meydan okuyan saçların yokluğu ilmik olup boğazında düğümlenirken geceler boyunca nefes almadan yaşamaya çalışmıştı.


Şimdi ona bu kadar yakınken uzak durmak hiç kolay olmuyordu.”

Zengin ve ünlü Sancaktarların beş çocuğundan biri olan Asya, önceleri ailenin sosyetik kızıyken hayatı çok kısa sürede değişmişti. Deli gibi âşık olduğu ve çocuklarının babası olan Doruk, onu bırakıp eski sevgilisinin peşinden Amerika’ya gidince yıkılmamış; kendini çocuklarına adamıştı.

Bir gün Doruk, yanında eski sevgilisi Sabrina ile birlikte Türkiye’ye döndüğünde Asya’nın dengesi alt üst olur. Asya, hayatına yeniden giren Doruk’un varlığına alışamamışken kendisinin ve etrafındaki herkesin hayatını tehlikeye sokan olaylar karşısında mücadele etmesi gerekir. Kendini garip bir oyunun içinde bulan Asya çocuklarını tehlikelerden korumaya çalışırken, Doruk da ailesine zarar vermek isteyenlerin kim olduğu ortaya çıkarmak için amansız bir savaş vermek zorunda kalır.

Doruk ve Asya, bütün bu olan biten arasında aşkı yeniden bulabilecek mi? Daha da önemlisi aşk her şeyi affedecek mi?


Meral Kır'ın ilk romanı Aylardan Aşk'ın sonu bizim için merak dolu bitmişti. Okuyanlar bilir , Doruk kitabın sonunda Sabrina ile birlikte geliyordu ve kitap tam orada bitiyordu. Doğal olarak hepimiz Doruk'a uyuz olmuştuk ve yazarımız kitabı tamamladı ve kendisi matbaa yolcusu. Ben bu kitabı aylardır büyüüüük bir merakla bekliyorum. Umarım Asya Doruk'u bayağı bir süre süründürür başka da bir isteğim yok , son sözüm de budur :D 

Bol satışlar şimdiden :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder