1 Ekim 2014 Çarşamba

Yemin Bozdum Yolunda - Müjde Aklanoğlu (Kapak Tanıtımı)ONLARIN AŞKI MUTLU MU BİTECEK?

Her şey bir yanlış anlaşılmayla başladı!
Derin yeşil gözleri, beyaz, tazecik tenine düşen gece karası saçları ve dolgun kırmızı dudaklarıyla yakıcı bir güzellik: Peri!
Hayal dünyalarında yaşayan, peri kızlarından değil o! Onun hayatı, masal dünyalarındaki gibi hiç olmadı. Zaten masallara, ucuz aşk romanlarına inanmayı bırakalı çok olmuştu. Ta ki; gece yarısı uyku sersemi yaptığı bir hataya kadar!


Sınırsız serveti, baştan çıkarıcı cazibesi ve pervasız yakışıklılığıyla Eymen’in, baştan çıkarıp elde edemeyeceği bir kadın yoktu. Öyle sanıyordu! Oysa Eymen, evliliğin erkekleri itaatkâr bir köleye çevirdiğini ve aşk acısının azap verici bir yıkımla, ehlileştirici etkisini düşünerek evlenmeyi kesinlikle istemiyordu. Geçmişte yaşadığı acı tecrübesi yüzünden, kapılar aşka kapanmış, yüreği sırlarla örtünmüştü… Artık aşka yeminliydi! Bir gece zorda kalıp bir otele uğradı ve uyandığında hayatının en büyük yanlış anlaşılmasıyla karşılaştı.

Böylece peri masalı başladı!

Tüm kadınlar kendisininken, o; sadece asi ve şartları olan bu kızı arzuluyor -Karısını!- ona sahip olabilmek için her yolu deniyordu. Peri isyan ettikçe cezbediyor, çekim alanından çıkmıyordu. 
Bu iki inatçı âşıktan acaba hangisi galip gelecek? Önce hangisi pes edecek? Eymen dokunursa yanacak, bir ömür evli kalacak! Peri ise verdiği yemini bozmayıp arkasında kalmaya çalışacak…
İki Yemin, bir aşk… Acaba hangisi kazanacak?..

Müjde Aklanoğlu'ndan yeni bir kitap daha geliyor :) Parola Yayınlarına helal olsun bu kadar kısa aralıklarla yazarın kitaplarını çıkarıp bizi mutlu ettikleri için. Ayrıca her kitapta kapak daha mı güzelleşiyor bana mı öyle geliyor :) Ben daha Kör Talih'i edinemedim maalesef fakat yakında inşallah :D Bu kitabı da TÜYAP'a bırakırım artık :D 

Bol satışlar olsun Müjde Hanım , önünüz açık olsun (:

4 yorum:

 1. Teşekkürler canım... Yorumunu beklemekteyim merakla.... :)

  YanıtlaSil
 2. Iyi günler. Yemin bozdun yolunda Kitabı'nın devamı ne zaman çıkıcak bilgi alabilir miyim ? Sabırsızlıkla bekliyorum lütfen cevap alabilir miyim ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence bu konudaki en kesin bilgiyi yazarımızın sosyal medya hesaplarından veya Parola Yayınlarının sosyal medya hesaplarından edinebilirsiniz :)

   Sil