3 Kasım 2014 Pazartesi

Yeni Çıkanlar # Sabrina Jeffries- Öyle Bir Geceydi Ki“Lordum. Münasebetsizliğim için beni bağışlayın ama annenizin çok hasta olduğu konusunda sizi bilgilendirmem gerektiğini hissettim. Çok geç olmadan onu görmek istiyorsanız, bir an önce buraya gelmelisiniz. Saygılarımla, Bayan Camilla Stuart.”

Devonmont Kontu, Pierce Waverly, hayatını annesine düşman olarak geçirmişti. Ancak Leydi Devonmont’un yeni refakatçisi Bayan Camilla Stuart ona annesinin ciddi bir hastalıkla savaştığını söylediğinde, Pierce’ın eve geri dönmekten başka seçeneği kalmayacaktı.

Eve geldiğinde, bu sevimli dulun onu Noel için annesiyle barıştırmak amacıyla kandırdığını öğrenen Pierce, “şartları” yerine getirilmezse gideceği tehdidine başvurmak zorundaydı.

Bir yandan Camilla’yı baştan çıkarmaya çalışır, diğer yandan da geçmişinin acı hatıralarıyla yüzleşirken, Pierce kendi merhametinin sınırlarını keşfedecek ve aşkın en soğuk kışlarda bile alevlenebileceğini öğrenecekti.Epsilon fuardan önce bize sürpriz yapmaya devam ediyor ve benim favori yazarlarımdan Sabrina Jeffries'in yeni kitabı çıkarıyor :D Kendisinin bizim dilimizde basılmış her kitabını okudum ve çıktıkça da okumaya devam edeceğim :D Epsilon azıcık daha hızlı ya, sırada Lisa Kleypas'ın Hathaways serisinin 4.sü var bekliyoruz ;)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder